| anastasia907 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva de ce in Serialul Violetta 2 ep 75 se supara violetta pe diego ..adica ce a ascultat violetta la telefon cand vorbea diego cu ludmila?

1 răspuns:
| rebecusca a răspuns:

Da,pentru ca l-a auzit pe Leon spunandu-i Francescai cum ca are pe telefon un videoclip in care Diego si Ludmila vorbeau ceva in legatura cu planul lor; dupa ce Leon si Francesca au plecat, violetta a vazut videoclipul si s-a suparat; asa a gasit-o Leon, au vorbit, si dupa, Violetta s-a dus sa cante in concurs.Totusi nu a suportat supararea si n-a cantat.Salvarea a venit de la Leon si au cantat Podemos.Mai tarziu, Diego si Violetta s-au intalnit, au vorbit si apoi Violetta a plecat in oras.Pe drum tot se gandea la ce s-a intamplat iar Diego plangea.