| LIVIAPISI a întrebat:

Mai am o intrebare despre serialul Violetta: Diego si Ludmila vor sa o distuga pe Violetta, am inteles. Dar saptamana asta stiu ca Diego o saruta pe Violetta si ii spune ca o iubeste. Pana la urma Diego o iubeste pe Violetta sau vrea sa o distruga. O sa o iubeasca vreodata? Spuneti-mi va rog tot ce stiti! Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Din câte am observat o iubește...dar nu se știe.

1 răspuns:
| Ciocolina a răspuns:

La inceput, Diego nu o iubeste, dar incetul cu incetul devine si el indragostit lulea de Vio. Dar nu poate sa renunte la planul cu Ludmi deoarece aceasta l-ar fi putut da de gol, lucru care ar fi suparat-o pe Vio. Orice situatie ar alege, ori ca renunta la plan ori ca il tine secret si il continua, Diego o va pierde pe Vio, iar aceasta isi va gasi alinarea in bratele lui Leon.