| LIVIAPISI a întrebat:

Eu sunt Livia! Am o intrebre la care vreau sa-mi rapunda doar cei care stiu foarte sigur. Itrebarea este: din serialul Violetta, stiti ca Ludmila vorbeste mult cu Diego. De ce? Si Diego o iubeste pe Violetta sau e doar un joc? Va rog ca cei care raspund sa imi povesteasca tot ce se intampla! Va rog multe de tot. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Alexiss25 a răspuns:

Cum a zis si Alyna305, prima data Diego si Ludmila vor sa o distruga pe Vio, insa saptamana asta parca Vio si Diego o sa se saturute, iar dupa Ludmila va vrea in continuare sa o distruga.Vio si Diego vor ramane impreuna.

2 răspunsuri:
| crissc2014 a răspuns:

Sunt prieteni de mici.

| Al000 a răspuns:

Diego si Ludmila vor sa o distruga pe violetta