| claudiu97 a întrebat:

Poate sa imi spune si mie cineva filme precum: Hachiko, A dog's story sau Extremely Loud and Incredibly Close? Ceva de familie, comedii bune( nu vreau gen american pie), orice filme bune ati vazut voi!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Mai exista oameni care vor filme bune, si nu doar filme "tari"? Te salut!
Without a paddle, Rrrr, Inception, Benjamin Button, 8 Below, Blood Diamond, The Swan, A Walk To Remember, The Artist, Bridge to Terabithia, 500 Days of Summer. Nu mai stiu acum. Dar astea sunt toate foarte bune. Poti de exemplu sa cauti filme cu anumiti actori care au jucat in ele (cum ar fi Morgan Freeman, Elvis - a facut filme frumoase) sau sa intri pe www.rottentomatoes.com si sa cauti filme similare.

3 răspunsuri:
| xPikaChux a răspuns:

Minus 25 de grade, Strania poveste a lui Benjamin Button, Cursa infernala, Eragon...Sunt filme excelentehappy. Sper sa-ti placa

| adriana13adri a răspuns:

Comediibig grinoua pupeze albe,Stai ca trage Mama,Bona de la fortele speciale,Omul care se holba la capre, Profu' de engleza, Nea Marin miliardar(e romanesc si cred ca il stii dar merita vazut), Doi barbati si-un ingeras, Mai e mult pana ajungem?