| Alexalice10 a întrebat:

Poate sa mă ajute cineva cu niște nume de seriale intereante, care merita văzute? În special SF dacă știți. kiss

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Ripper,Lost,Heroes, astea mi le amintesc acum SF,prison break,cougar town, House Md mi-au placut f. mult.Fa-ti cont pe V play, acolo vei gasi o sumedenie de seriale de toate genurile

5 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Game of Thrones. Au fost doar 10 episoade in primul sezon, dar e de departe cel mai bun serial pe care l-am vazut eu. Ca gen e historical fantasy.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Eu urmaresc foarte multe seriale... Daca vrei si tu scrie pe google :vikii ...si acolo iti da foaarte multe si sunt foarte frumoase

http://www.viki.com/
poti sa-ti faci un cont

| DimLight a răspuns:

Star trec laughing. anime: ergo proxy, texnolyze, ghost in the shell

| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Smallville.e foarte sf, povestea detaliata a lui clark kent...lana lang, lois lane, lex luthor.

| JanTeo a răspuns:

House MD, spartacus, star trec e panarama rau cu efecte proaste si actori dobitoci