| anonim_4396 a întrebat:

Poate suna penibil,dar in ce consta serialul Vampire diaries,am observat ca multi il vizioneaza, si as vrea sa stiu ce fel de serial este. Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| skriil a răspuns:

Pai,este un serial super. Este vorba despre 2 frati vampiri care se indragostesc de aceeasi fata,Elena. Doar ca,Damon,este vampirul cel rau iar celalalt este cel bun. Elena nu-l vrea pe Damon. Dar,vampirii descopera ca Elena, seamana perfect cu iubita lor din trecut, de acum sute de ani cand erau vampiri nou nascuti. Ti-l recomand. Este plin de aventura, are si umor, si dragoste

| P1x3lMD a răspuns (pentru skriil):

Ms,asta am vrut sa aflu, parerea fanilor.

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună!
Ca să nu mai lălăi aici, uite un link cu multe informaţii:http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries

| P1x3lMD a răspuns (pentru NoNameJunior):

Placut,dar nu asta am vrut, acest lucru il puteam gasi si eu.As vrea sa stiu ceva de genul:Este amuzant sau nu, este intersan sau nu, stii ceva de la cineva care il urmareste.

| DolceChrs a răspuns (pentru P1x3lMD):

Este un serial care cuprinde drama, aventura, horror, dragoste.Si eu ti-l recomand.Are 3 sezoane a cate 22 episoade.

| nikoletikdan a răspuns:

Este o poveste de dragoste.Eu personal l-am privit si ma impresionat.Este vorba de 2 vampiri unul rau cellalt bun care pun ochii pe o fata, Elena(realitate Nina Dobrev), insa ea il alege pe cel bun.Se incep confruntarile dintre cei doi vampiri. Pina la urma si Elena devine vampir.Totimpul Sfirsitul e mai interesnt.