| Geanin a întrebat:

Pot sa ma uit la X Men The Days Of Future Past daca nu am vazut si serile anterioare?
Adica voi intelege ceva sau sa trebuie sa incep cu prima parte?

3 răspunsuri:
| maradona10 a răspuns:

Nu prea. x-men are mai multe parti dar va trebui sa vezi partea x-men first class din 2011 acesta are putina legatura cu asta din 2014. crede-ma sunt fan x-men ar fi bine sa vezi si celelalte parti cu x-men

| Geanin explică (pentru maradona10):

Cate sunt?
Care e prima?

| maradona10 a răspuns (pentru Geanin):

Asa a aparut in ordinea aniilor x-men 2000 x-men 2 2003 x-men the last stand 2006 si x-men originals wolverine 2009 nu are treaba cu x-men celelalte aici este vorba numai despre wolverine dupa x-men fisrt class 2011 iar x0men wolverine 2013 si ultimul x men the past... iar acum in 2 ani trebuie sa apara x-men apocalipsa