| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi fac mai multe conturi de Netflix cu acea adresa de e-mail? Daca da, pot sa-mi fac cate vreau sau am un numar limitat?

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Mama draga, de ce nu ti se invart rotitele intre urechi, si pui intrebari cu raspuns EVIDENT

EVIDENT ca NU, atat timp cat login-ul in Netflix se face cu adresa de mail, CUM ar putea sa faca Netflix-ul distinctia dintre conturile tale daca ai aceeasi adresa de email pe mai multe conturi?!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Adresa de mail o folosești o singură dată pentru a creea un singur cont. Așa e peste tot. Și pe TPU.