| Isabela_6206 a întrebat:

Povestiti intamplarea primului sarut si ce ati simtit? Dau fuda!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Pai, era o zi frumoasa de iunie parca, eram cu el, nu de mult timp impreuna, ne plimbam(la tara) prin gradini, pe strada, eu cu prietena mea, el cu verisoara lui, m-a strans de mana, am merg pe o banca unde m-a pupat usor pe obraz, un gest usor intolerabil pentru mine fiind la inceputul relatiei, apoi ne-am continuat plimbarea, ma tinea in brate, continuam sa ne plimbam si nu observam trecerea timplui, poate pentru ca eram foarte fericiti impreuna. Ma conduce acasa, pana sa ajungem in fata casei ma prinde de mana si ne retragem pe marginea drumului, se apropie, tremuram, m-a sarutat, nu stiam ce sa fac asa ca am facut ce facea si el...si a iesit bine, eram fericita.

Ce am simtit, nu se poate spune in cuvinte, in afara de limba luihappy Era un sentiment profund dar acompaniat de emotiile mele care au completat tothappy Nu e nimic special, dar pentru viata mea a fosthappy

4 răspunsuri:
| simplu_2372 a răspuns:

Sincer nu cred ca se poate povestii in cuvinte trebuie doar sa simti ca sa-ti dai seama de acel fior! ori trebuie sa fii eminescu sau oricare alt poet celebru pentru a rspunde in cuvinte deoarece e ceva mult prea frumos si prea inalt ca sa poti povesti"doar" in cuvinte scuze!

http://www.youtube.com/watch?v=w0Y1QT3DUbQ
http://funny-aha-jokes-new.blogspot.com/

| BRG a răspuns:

Ce dai fuda? Ce este aia?

| Mary_5158 a răspuns:

Hi,primul sarut...hmm
baiatul ma iubea cu adevarat
eu aveam incredere in el
primul sarul mi-a placut
m-am amuzat chiar, cerindu-i sa continue
el zimbea si ma ''invata'' daca pot spune asa
eram ca doi bebelusi distrindu-se
a fosta o seara placuta

| necdannec a răspuns:

De ce nu ne povestesti tu? Isa? happy