| AnNe a întrebat:

Hei TPUkiss cum vi s-a parut primul vostru sarut? ce ati simtit in momentul >acela? povestiti! funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inainte sa se intample, din cauza emotiilor m-a luat durerea de burta.Dar dupa ce s.a intamplat totul a venit de la sine.De simtit...nu stiu, m-am simtit in al 9-lea cer avand in vedere ca era prima oara. Dupa a devenit un lucru obisnuit, dar tot aveam aceeasi senzatie ca la inceput.Acum depinde ce simti pentru persoana cu care te saruti.Pwp:*

| AnNe explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspunskisssi eu am avut primul sarut dar nu conta ca nu mai sunt cu persoana respectiva si nu mai simt nimic pentru el dar uh mai esti cu acea persoana?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnNe):

Nu.Acum nu mai sunt cu persoana respectiva, dar nu asta e ceea ce conteaza.Conteaza ca am tinut la acea persoana in acel moment destul de important din viata mea.Asa consider eu.Pana la urma viata merge inainte.Nu poti fi toata viata cu aceeasi persoana.Mai ales daca esti in perioada adolescentei.:*

9 răspunsuri:
| AnNe explică:

Esti obosit.

| AnNe explică:

Nu-mi pun mintea cu tine esti doar un copil agramat de 10 ani.

| Madiitza a răspuns:

Emotionant, adica a fost cu baiatul de care sunt indragostita, si a fost super! love struck

| Shining a răspuns:

Inainte sa o fac, simteam ca se va intampla, simteam cum tot sangele mi se urca in cap si cum ma doare... ardeam toata. Apoi cand a avut loc sarutul tot corpul mi se inmuiase si nu ma gandeam la nimic, doar ma lasam dusa de val si nu imi doream sa se termine.Dar cand s-a sfarsit si m-am ridicat, picioarele nu ma mai tineau erau moi de-a binelea si nu reuseam sa scot 2 vorbe, desi vroiam sa vorbeasc si sa-i spun tot ce am simtit.

| AnNe explică (pentru Shining):

Asa am fost si eulaughing

| floryian a răspuns:

Uhh..ma trec fiori si acum cand imi amintesc... aveam vreo 13 ani

| MeiLing a răspuns:

Un mare damf de usturoi