| alyyyiiy a întrebat:

Promit fundoiiiii :* vreau si eu cel mai super film vazut de vio! ceva mai nou. :*:* multumesc

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"

| vali1985 a răspuns:

Underworld awakening dar l-am vazut la cinema.

| Twix4Ever a răspuns:

Ring alarm ...este un film de groaza numai bun de urmarit intr-o seara la o petrecere in pijamale.happy Enjoy!

| NDave a răspuns:

Euro-trip! E un film de comedie! E superb! Fundoi?puppy dog eyes. Cauta rezumatul filmului vezi despre ce e vorba si daca iti place funda! happy

| Bubuletsss a răspuns:

Profetia 4, Drag me to hell, The Grudge. Funda?

| alexopher30 a răspuns:

Cand vreau sa fluier, fluier sau Loverboy sau Red Dog... deci uitete la Red Dog in primul rand. e cel mai smecher si cel mai tare film