| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Buna!
Cine se uita la filmul Auroralove struck?
Eu ma uit si e sooperrrrr(ador acest filmmm)
Acum intrebarile:1. Voa va place?
2. A mai fost acest film daca da imi puteti spune si mie ce se intampla va rog?
3.Imi puteti spune si mai exact orele(cand incepe pentru ca stiu ca luni marti etc incepe la 23:30 si se termina la 00:30 si acum am vazut ca incepe de la 22:30 si se termina la 00:30.si vr sa stiu ma exact orele!)
Aaaa si sa stiti ca nu vreau raspunsuri gen:"Daca esti o mare fana dc nu sti mai exact cand incepe"
Dau fundoiiiiilaughing
Multumesc:*:*:*:* *.*
A si scutazi plz categoria...big grin

Răspuns Câştigător
| Piuliță a răspuns:

1-Da,imi place.
2-Da,a mai fost(acum 3 ani)
3-E la fel ca Demon si Inger(luni-marti 23:30 si restul saptamanii 22:30)
FUNDA?

1 răspuns:
| SammySN a răspuns:

Am privit ador filmul, ador doar pina cind aurora moare, dupa ce moare filmul isi pierde tot sensul.