| Johnny_6115 a întrebat:

Vreau un super film de groaza. Cel mai de horror film pe care l-ati vazut vreodata. Vreau sa imi fie frica sa apas pe trailer. Dau fundita binenteles!

19 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Cel mai horror film pe care l-am vazut vreo data, (si care este probabil cel mai premiat film horror) este The Shining. La inceput s-ar putea sa ti se para plictisitor, da daca ai rabdare, mai mult ca sigur o sa stai cu sufletu' la gura...
Asa ca daca vrei un film cu adevarat bun, uite-te la asta.
Vizionare placuta!

| xXSebYXx a răspuns (pentru alecx4music):

Incearca Scary Movies 1, 2, 3, 4, 5 sa vezi. Sper sa te sperii happy

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Ştiu şi eu câteva filme Horror bune de tot.

1. Scream
2. The Grudge
3. Final Destination
4. Wrong Turn
5. Scary Movie
6. Insidious
7. Evil Dead
8. Sinister
9. Darkness
10. Drag Me To Hell
11. One Missed Call
12. The Cabin In The Woods
13. SAW (Seria aceasta e piesa de rezistenţă din punctul meu de vedere)
14. Mirrors
15. Mama

Vizionare plăcută!
Pa-pa.

| BiuL a răspuns:

Saw! orphan, sinister, hostel, silent hill, the cabin in the woods, devil, insidious

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Am o lista cat se poate de lunga din care sa alegi filmul care iti place, deci sa vedem :

The Ring
Shutter
The Grudge 3
One Missed Call
The Eye
The Messengers
Mirrors
I Know What You Did Last Summer
Dark Water
Ju-On
Dead Silence
The Haunting In Connecticut
House Of Wax
The Hills Have Eyes
The Skeleton Key
Quarantine
The Uninvited
Hostel
The Hills Have Eyes
Freddy Vs. Jason
Hostel: Part II
A Nightmare On Elm Street
Dead Silence
The Grudge
Final Destination
Friday The 13th
Paranormal Activity
Scream 4
Halloween
The Texas Chainsaw Massacre
House Of Wax

Vizionare Placuta!

| svartirhimnar a răspuns:

Uită-te la Evil Dead, ăsta din 2013, sper să ai coşmaruri.

| DeniseBryella a răspuns:

The Chainsaw 3D,Mama,John Dies at the End, Warm Bodies, Carrie, Scary Movie 5, Evil Dead, World War Z, Maniac
Sper ca o sa-ti placa big grin

| rDeea a răspuns:

-Mirrors 2 2010/
Sunt printre cele mai tari filme thriller, horror.
Si mai sunt cateva :
he grudge (1, 2,3)
The ring (1, 2)
The Graves
The exorcist
One missed call ( e prea tare )
The legent of Bloody Marry
Drag me to hell
Fear house
Friday the 13-th
Knife edge
Room 1408
Nightmere on elm street
The siltent hill
Emily rose exorcism
Poltergeist
The omen
The Unborn
The Uninvited
Orphan (e un thriller gen psihologic, nu e prea horror, dar foarte
foarte bun)
the Haunting in Connecticut
The others
Numarul 23
Secret window
Stay Alive
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition
Case 39
Mirrors
Sillent Hill
Mirrors (1, 2)
Astea sunt cele mai noi: Resident Evil, Piranha, Devil, Saw 3D, Shutter Island, Predators, A nightmare on Elm Street, My soul to take, Splice, The wolfman, Dark Shadows, The dorm, Let me in, Altitude, The crazies, Black Death.
Hostel I si II (horror)
Nu stiu daca l-ai vazut pana acum dar in filmul asta totul e despre/cu arme: Lord of War.
Ar mai fi si urmatoarele: Defiance, INGLORIOUS BASTERDS si The Hurt Locker.
Mai ştiu o mulţime, pe toate le-am văzut şi nu mă satur de ele.
VIZIONARE PLĂCUTĂ!

| purringkitty a răspuns:

The Collector
Audition (e mai mult thriller psihologic, dar creepy rau d tot)

| george4all a răspuns:

Vezi aici si alege.
https://youtu.be/TrgGJM83HZw

| R4uLzZz a răspuns:

Salut!
Stiu niste filme de groaza: The Grudge1, 2,3, 4
Final Destination 1, 2, 3, 4
Saw 1, 2, 3,4, 5,6, 7
Drag Me To Hell
SI

| blabla3211 a răspuns:

The thing 1, 2. chiar merita vazut., si e mult mai diferit decat multe alte filme. Am vazut multe filme, si nu ma sperii la ele dar la asta chiar am ramas socata straight face

| mirumada99 a răspuns:

Pe mine personal m-a speriat rau de tot One missed call.Mai ales partea cu femeia descompusa din gura de aerisire (sper ca te-am facut curios ) laughing si Legenda vie.

| Dey120592 a răspuns:

Uita-te la master of horor este un serial de vreo 4 sezoane dar fiecare episod este diferit cu alti actori so alta tema deci o as ai cam 100 episoade diferite fiecare

| deneyra a răspuns:

Let me in.Cel mai fain film horror.Vizionare placuta!

| deneyra a răspuns:

7500.

| Julieta007 a răspuns:

Mie insidious 1 mi s-a parut cel mai bun film de groaza ever....insidious 2 nu este asa de bun dar 1 este super.eu m am super speriat la ala

| Neacşu_Andreea_1973 a răspuns:

Un film bun horror este The Exorcit sau Cujo