| Meyourfriend1234 a întrebat:

Pt cei care au vazut twilight, e de groaza?

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Iar putinele scene in care e nițică acțiune nu au nimic horror in ele. Cel puțin așa mi s-a părut mie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin groaza. Mie nu mi s-a parut nimic de groaza. E frumos! Merge! Adica pentru adolescenti e super! Pe mine m-a atras pentru ca eu arat ca un vampir si aici chiar nu glumesc! Mi se spune de vreo 20 de ori pe saptamna asta >< big grin. Uita-te nu ai nimic de pierdut!winking