| BeHappy_7009 a întrebat:

Pun din nou aceasta intrebare deoarece nu am gasit raspunsul la ea si probabil il voi gasi acum.

Buna! Am o intrebare legata de un film, nu mai stiu cum se numeste.

Era un film, thriller sau ceva de genu, in care un tip cu o viata banala, care nu mai facea nimic altceva decat munca -acasa-televizor-somn a fost bagat de fratele lui intr-un "joc". Era ceva gen serviciul de relaxare al clientilor (SRC.sau ceva de genul) Si in jocul asta unii voiau sa-l omoare, era pus in diferite situatii limita si la sfarsit chiar de ziua lui stiu ca s-a aruncat de pe un bloc si a cazut pe o saltea mare marcata cu X, si in jurul saltelei erau toti prietenii lui inclusiv fratele lui care-i urau la multi ani... Va rog daca stiti actorul, actorii sau numele filmului sa-mi spuneti dau funda orice, e prea genial filmul.

A si stiu ca il impuscase pe fra-su si el credea ca l-a omorat, dar cand colo totul facea parte din joc. toti stiau ce va face el in viitor.
Merci mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Fimul se numeşte "The Game" (Jocul).
http://www.cinemagia.ro/filme/the-game-jocul-114/

Aici este lista cu distribuţia: http://www.cinemagia.ro/filme/the-game-jocul-114/distributie/.

Dacă prinzi postul Cinemax 2, vezi că se tot difuzează filmul în acestă perioadă.

O zi frumoasă!