| mihaelaavirvarei a întrebat:

Caut de cateva zile un film cu Mos Craciun. Problema este ca nu mai stiu nici numele filmului, nici actorii din rolurile principale. Dar imi amintesc putin din el : Era vorba despre un om care pilota un avion si se prabuseste la Polul Nord. Acolo el il vede/ cunoaste pe Mos Craciun. Atunci cand se intoarce acasa si povesteste lumii nimeni nu il crede, asa ca se muta cu tot cu familie la Polul Nord. Dau funda celui care imi spune numele filmului sau macar actorul din rolul principal. Mersi pentru ca ati citit atat

Răspuns Câştigător
| LiviuTPU99 a răspuns:

Mda....Iti recomand Fred Claus e un film f bun, o comedie de nota 10, Vince Vaughn e rolul principal deci nu mai ai nevoie de alte explicatie.Filmul tau parca se numea Ratacit in Polul Nord sau ceva de genu. Funda?

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

E cumva The santa Clause 2?
http://www.youtube.com/watch?v=1qdohFmqZ68