| cardman a întrebat:

Pute-ti sa imi spune-ti si mie niste filme horror care sa ma sperie tare?
P. S. Nu ma speri usor

3 răspunsuri:
| hamstericious a răspuns:

Friday 13th, Jason vs.Freddy,House of wax,Halloween, The Texas Chainsaw Massacre, Hatchet 1si2, Scream 1, 2, 3,4, Child's play,IT,Wrong turn,Alice sweet alice,Dawn of the dead,Exorcistul,Land of the dead, Diary of the dead, saw si A nightmare on Elm street.

| FashionCellia a răspuns:

Incearca saw 6, Exorcistul,Poltergeist,Copilul lui Rosemary,Eden lake,casa de ceara, camera 1408, Intors dintre morti,tarata in iad, Wrong turn 1, 2 si 3, Hostel, One missed call si The Ring. Sper ca o sa te sperii

| iakari a răspuns:

Wrong Turn 3 Left fo...
0 Un grup de oameni se trezeşte prins fără ieşire în pădurile din Virginia de Vest. În lupta pentru supravieţuire, nu pădurea nesfârşită şi întunecoasă care...