| AlexaAlexandra1000 a întrebat:

Niste filme horror care chiar sa te sperie, stiti?

12 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Da, Rec si Rec 2 chiar baga sperietii in tine.

| Deliaaa23 a răspuns:

Dap. Avertizarea 1-2-3...
E in genul Scarie movie. doar k e HORROR
Sau. papusa ucigasa...
Funda? :XD

| Omulambitious a răspuns:

Sa fiu al draq gasiti niste filme de ramanetzi sochati

| ClaraLove a răspuns:

Saw,The Devil inside, Drag to me hell, 13ghost, The ring 1, 2, 3, Friday 13 th,Orphana,Fright Night, Final Destinatios 1, 2, 3,4,5, sau poti citi povesti de groaza de pe www.sceptrulrealitatii.ro

| ClaraLove a răspuns:

Scuze,am gresit site-ul, in fine cauta sceptrul realitatii si vei gasi.

| MarryBlue a răspuns:

Insidious,The Exorcist of Emily Rose,Vasul Fantoma, The Grudge (1, 2,3),Paranormal Activity,Chuky,Masacrul din Texas,Constantie (nu e chiar horror dar e destul de tare),Saw, Rec( 1, 2)...bine acum depinde si de tine cate de fricoasa esti.Eu ti-am dat doar niste exemple!happy... FUNDAA?!batting eyelashes

| Kira_8211 a răspuns:

Mirrors si children of corn

| AnnaAnnne a răspuns:

The unborn
The ring
The sillent hill
El orfanato
Sper ca te.am ajutat

| bmvv a răspuns:

Grave Encounter, Drag me to Hell, The Ring 1, 2 fara 3...

| aanniiee a răspuns:

Mirrors

| MaRynAa123 a răspuns:

Paranormal activity