| Lorenzzo94 a întrebat:

Salut am si eu putin timp liber si as dori sa imi spuneti cele mai frumoase filme care v'au placut voua in mod exagerat.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Dots a răspuns:

Ca film artistic premiat cu oscarul iti recomand din toata inima :Inchisoarea ingerilor /The Shawshank Redemption (1994) cu tim robbins si Morgan Freeman
la fel si Memoriile unei gheise
de dragoste: dear john[mie filmul acesta mi-a dat de inteles ca dragostea este oribila] if only sau taxiul dragostei il gasesti sub 2 denumiri cunoscutele : a walk to remember,the notebook,remember me, p.s i love you
gen family : eight below, cunoscutul see spot run, alvin and the cimpunks
drama : the black swan, the season of the witch.hidden crimes,
gen "teenage":17 again, last song, from prada to nada,
pff asta e tot ce mi-a venit in minte pana acum sper ca te-am ajutat! xohappy

4 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Seria Twilight
Cavalerul negru
V de la Vendetta
10 lucruri nu-mi plac la tine
Pupeze albe
Titanic
Bad Teacher
Curioasa poveste a lui Benjamin Button
Adevărul gol-golut
Hich-consilier in dragoste
Cei trei muschetari 2011
Contele de Monte Cristo
Memoriile unei gheișe
Ingerii lui Charlie
Salt
Regele Arthur
Zatura
Step up 1, 2, 3
Harry Poter
Povestea unui cavaler
Gladiator
Troia
Războiul mireselor
Vagabontul milionar
Dirty Dancing
Apocalipsa
Domnul si doamna Smith
Misiune imposibilă
Intâlnire explozivă
Breaking Dawn
Lunetistul
Recrutul
Casanova
Turistul
Mie mi-au plăcut în mod exagerat... sper să-ți placă și ție.

| alinutzapissy a răspuns:

Romantic:if only
drama:remember me and a walk to remember
comedie:hall pas
horror:exorcizarea lui emily rose,the grudge, the ring, mirrorsbig grin

| Despa9 a răspuns:

If Only

| ftrl a răspuns:

Pai :comedie as putea sa-ti sugerez sa te uiti la furry vengeance. este o comedie superba. groaza ti-as recomanda serialul supernatural. iar ca tenelovela ti-as recomanda narcisa salbatica.
sper ca te-am ajutat pa.