| roby23 a întrebat:

Recomandati-mi filme frumoase horror (cu tineri care pleaca nu stiu unde... dar nu sf) si de dragoste, eventual si comedii!

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Saw
The Ring
Cubul
Camera 1408
Mirrors
Uninvaited
The Eye
silent hill
Halloween
vineri 13
house of wax
house of devil
casa groazei
the grudge
A Nightmare on Elm Street

3 răspunsuri:
| honeyyuly a răspuns:

Ai putea sa incerci scarry movie toate filmele

| denisablondina99 a răspuns:

Comedii: singur acasa, toate partile. la toate partile razi de nu mai poti. sper sa--ti placewinking

| Trompi_8738 a răspuns:

Horror: Autopsy, Final Destination, House of Wax, Jaws, Friday 13rd, Fright Night, Prom Night comedii: Grown Ups, It's a boy girl thing, Just my luck, Wild Child. sper ca ti-am fost de folos cu raspunsulbig grin