| roby23 a întrebat:

Recomandati-mi si mie filme horror frumoase. Sa nu fie SF! Ceva gen niste tineri pleaca...si pe drum... ofer funda!
si o scurta descriere daca se poate. cel mai bun raspuns primeste funda!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Others (imi amintesc doar finalul si p-asta nu ti-l spun)
The Conjuring (casa bantuita, vanatori de fantome...idei banale, dar interesant e felul in care toate astea-s prezentate)
Wolf Creek 2 (un psihopat criminal ucide turistii pe care-i prinde pe pamantul australian si cam atat)

| faramatania a răspuns:

Wrong Turn (seria), Inbred (2011),Texas Chainsaw 3D (2013),The Ruins (2009),The Demented (2013),Abandoned Mine (2013),Cabin Fever (2002),The Cabin In The Woods (2012),The Wicked (2013),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),Friday The 13th (2009),Fear Island (2009),Jeepers Creepers (2001),Scarecrow (2013),Husk (2011),Truth Or Die (Dare 2012), Hold Your Breath (2012),Evidence (2013),The Barrens (2012),All The Boys Love Mandy Lane (2006),Leprechaun: Origins (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 - Canibali diformi care ucid oameni. Uita-te la trailer si daca l-ai vazut mai este Cabin fever toate seriile. Sunt vreo 3 cred. Vizionare placuta!

| AlexStefan1 a răspuns:

Drum interzis

| ANONIMANON a răspuns:

Stiu ce ai facut asta-vara si continuare N-am uitat ce ai facut asta-vara.

| ZeXcKEReS a răspuns:

Mama (este vorba despre doua fetite ce ajung in padure si sunt crescute de o fantoma dupa cativa ani oameni le gasesc pe fetite si le iau acasa iar fantoma incepe sa se razbune pa ei)

| Papadie123 a răspuns:

Gallows Hill (2013)despre o familie care s-au pornit intr-o calatorie cu masina si au nimeri t intr-o padure la un batrin care incera sa-i omoare iar ei nu puteau pleca de acolo pentru ca le era stricata masina si era iarna... Sper ca te-am ajutat happy

| SoranaCatalina13 a răspuns:

Devil Insidee e foarte de groaza! :O Sau Unbord! E super filmul! Mai e si The Haunting in Connecticut! happy Sper ca te-am ajutat! Funda? :*