| gemeni6226 a întrebat:

Recomandati-mi niste filme muzicale bune ce pot viziona pe internet.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

La la land
Sweeney todd
Sunetul muzicii

| gemeni6226 explică (pentru Adry05):

Funda pentru ca ai amintit cel mai frumos film muzical Sunetul muzicii.Lam vazut de vreo cinci ori.In fine am pus in motorul de cautare google pe Fred Astaire si am gasit filme muzicale foarte bune.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când îți faci timp, poate le vei viziona și pe acestea:
De-Lovely (2004), The Song (2014), Moulin Rouge (2001), The Phantom of the Opera (2004), Nine (2009), Across the Universe (2007),Coyote Ugly (2000)

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc,moulin rouge am incercat dar m-i se pare foarte stresanta varianta cu Nicole Kidman.O sa vad restul.

| coloratcurcubeu16 a răspuns:

LA LA LAND, e destul de ok ☺