| Elena_1558 a întrebat:

Ce filme imi recomandati pentru. a viziona?( va rog sa scrieti si sub ce varsta sunt)

Răspuns Câştigător
| Cricket_3428 a răspuns:

Step up 3d. nu e doar pentru o varsta anume.il poti viziona linistita

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Uite aici este super deci m-am uitat de 2-3 ori este super
http://colectiefilme.blogspot.com/......ti-de.html este un pic mai jos vizionare placuta :)

| ellaella a răspuns:

Aseara am vazut Slaughter, un horror destul de slabut. A fost filmat in mare parte la noi si multi din cei implicati in film sunt romani happy Este genul clasic de horror - curiozitate absurda din partea actritei principale, mult sange, crime facute obsesiv si din placere.

Întrebări recente