| silviu_7255 a întrebat:

Recomandati-mi niste seriale bune!
Ce merita vazute! big grin

Răspuns Câştigător
| maverick0102 a răspuns:

Serialele pe care le-am vazut si mi-au placut
Gossip girl
Dexter
Chuck
Prison break
The Vampire Diaries
true blood
Smallvile
Pretty little liars
the tudors
heroes
House
Doi barbati si jumatate
californication
spartacus
Sigur mai sunt cateva seriale, dar nu imi vin in minte acumhee hee
winking sper ca te-am ajutat

20 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomy este un serial de exceptielove struck si Lost la fel...

| LaLaura a răspuns:

Poi iti dau lista mea de seriale, sper ca unu de acolo sa iti fie pe plac. deci
1. Quantum Leap (capcana timpului- personajul principal Sam impreuna cu All calatoreste in trecut cu ajutorul unui calculator pe nume Ziggy pentru a salva trecut, a ajuta persoanele care au gresit in trecut)
2. C. S. I (crimes scene investigation)
2. C. S. I Miami
3. C. S. I New York
4. Grey's Anatomy (anatomia lui Grey - un serial despre rezidentii dintr-un spital)
5. Ghost Whisperer (mesaje de dincolo - Melinda comunica cu spiritele si ii ajuta sa treaca din colo)
6. Mediumul (tot asa comunica cu spiritele so ajuta procuratura]
7. Being Erica (in mintea Ericai, un serial dragut doar ca deocamdata are decat 3 sezoane, urmeaza sa mai fac unu anul asta]
8. Smallville [super-man in tinerete]
9. Supernatural [lupta cu demonii. e dragut - e horror]
10. Jericho
11. Povesti cu talg [a fost dat pe hallmark. niste mini-seriale foarte interesante. un fel horror]
12. Nip Tuck [prietenie pe muchie de cutit, un serial despre o colaborare intre doi prieteni la un cabinet de operatii estetice]
13. Heroes [eroii - un serial foarte interesant, un pic ca x-man]
14. Criminal Minds [minti criminale]
15. Dexter
16. Arma dreptatii [dar are decat 2 sezoane daca imi amintesc bine]
17. Alias
18. Charmed [Farmece - cu vrajitoare]
19. Law & Order: Criminal Intent [Lege si ordine: Intentii criminale]
20. Law & Order: Special Victims Unit[Lege si ordine: Brigada speciala]
si cam atat, sper ca ti-am fost de folos

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Gossip Girl
The Vampires Diares
Glee
NiNi
Sonny With A Chance
Jonas LA
etc.

| Artemisia a răspuns:

Buna!
Pai eu iti voi recomanda la ce ma uit si eu.
The Vampire Diaries

Gossip Girl

True Blood

House MD

Death Note

X men Evolution

Dragoste si Pedeapsa

etc

Sunt foarte multe seriale faine, daca vrei te poti uita pe V Play.

| GoldwinNn a răspuns:

Spartacus
Heroes
Merlin

La astea ma uit eu si sunt superi!
Incearcale si ai sa te convingi!

| yoo23 a răspuns:

True blood ( cel mai tare serial care l-am urmarit)
Heroes( al 2-lea cel mai tare serial :p )

| Simona a răspuns:

Eu iti recomand o telenovela.
Cautand-o pe Elisa
pe acasa tv
de la 20:30 pana la 22:30
merita vazut

| CoCaCoLa a răspuns:

Mostenirea-de pe pro tv
nini- disney chanel
narcisa salbatica-antena 1
eu ma uit la astea si imi plac foarte mult:X:X:X:X:X

| YumixCupcake a răspuns:

Pai, depinde. Dr.House e un serial foarte misto.

| Andruza a răspuns:

Căutând-o pe Elisa
Cel mai fain

Răspuns utilizator avertizat
| St3fa a răspuns:

Cautand-o pe Elisa, Lost, Prinso Break

| natalyia a răspuns:

Nini pe disney chanel la ora 21:25
esmeralda pe acasa la ora 16:30
si
legendele palatului: printul jumong pe acasa ora 18:30

| yogeo12 a răspuns:

Pai tais recomanda moon light asta daca iti plac vampiri sau nu iti ee frica ee pe porcinema la ora 8 de miercuri pana vineri si telenovele:cautando pe elisa, o mare de pasiune si desigur clase 406:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisa salbatica, Dr House

| LolNope a răspuns:

Eu ma uit sincer la Crimele din Midsomer pe DIVA(fostul Hallmark). Este in fiecare zi si se schimba personnajele mai mereu.Incearca

| AndrusKanu a răspuns:

Prison Break
Dr. House
Dexter

| Azzido a răspuns:

Chuck, Dexter, House, Scrubs, Stargate Universe

| poisonivy a răspuns:

Poti sa te uiti pe internet la Jurnalele Vampirilor, e un serial bun, depinde ce varsta ai si ce iti place...

| TresJolie a răspuns:

Pai eu sunt amatoare de telenovele:D
Dar ti-as recomanda Cautand'o pe Elisa(Donde esta Elisa), Fructul Oprit(Mi pecado) sau mai poti vedea Mostenirea pe PROTV
Cauta pe www.port.ro si gasesti emisiuni care se difuzeaza si mici informatii.
Sper ca te-am ajutat. Funda?:D