| attack123 a întrebat:

Recomandati-mi si mie cateva filme de vazut. Ceva gen aventura/actiune/drama/sf/razboi... ceva la care sa nu ma plictisesc.dar nu imi dati filme politiste ca m-am plictisit de ele.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Acțiune/Aventură/Sf:
Death Race:Inferno
Fast & Furious 6
Vehicle 19
Iron Man 3
Oblivion
Looper
Dredd
Total Recall
Dramă/Război:
Into The White
Forrest Gump
Braveheart
Born On The Fourth Of July
California Dreamin'
Anne Frank (2001)
Blood Diamond

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Cloverfield, Horton hears a who,the bank job,taken,transsiberian,iron man, harold and kumar:escape from guantanamo bay, zack and miri make a porno, felon, adulthood.

| KindduOullie a răspuns:

Uita-te la toate partile din Paranormal Activity te asigur ca nu te plictiseste sunt 4 parti si apare a 5-awinking gaseste Triller-uri pe you tube

| Alexraspunde a răspuns:

Pai... Mumia, filmele din seria Indiana Jones, mai e unul vechi dar destul de frumos... Idila pentru o piatra pretioasa si daca mai vrei si de groaza uita-te la Orfana, la Saw 6 si la Paranormal Activity

| Gabriela_Bella_1999 a răspuns:

Horror sunt bune? daca da uitate la shouter island sau gipper skripper