| OXxana a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste seriale de anime Japoneze dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Mirrruna a răspuns:

Salut! Full Moon wo Sagashite
Tohart
Tohart2
Baka to Test to Shoukanjuu
Myself; Yourself
Girl bravo
Air TV
Rosarito+Vampire
D. C. ~Da Capo~
Angel Tales
Akikan
White album
Minami-ke Okaeri
Maria holic
Asu no yoichi
kiddy grade lumiere
kiddy grade1; 2; 3
kiddy grade eclaire
Vampire rosiro
11 eyes
kiddy girl-and
uta kata
umineco
Strawberry Panic!
Sora no Otoshimono
kanon
AIR
Galaxy angel
love hinata
i love anime
sailor moon
tokyo mew mew
mermaid melody
rumble school

Negima (Mahou Sensei Negima)
mahoromatic something more beautiful
ichigo 100%
inukami
dears
amaenaideyo; katsu
ai yori aoshi
code-e
d. c. ~da capo~
d. c. s. s. ~da capo~
d. c. ||: da capo ||
zero no tsukaima: futatsuki no kishi
kalaido star
rosen maiden
sister princess
lamune
naruto
chobits
dears
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa!

4 răspunsuri:
| Eyleen a răspuns:

Sailor Moon [http://desene-animate.rascuplans.ro/tag/toate-episoadele-sailor-moon/], Pretear [ http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/p/pretear/], Shugo Chara, Avatar The last airbender[http://desene-animate.rascuplans.ro/......er/page/4/ ], A Little Snow Fairy Sugar, Card Captor Sakura, Kamichama Karin. Fundita?

| puffika a răspuns:

Itazura na kiss-este vorba despre o fata pe nume Kotoko care se ingragosteste de un baiat. Ei i se darama casa si ajunge sa locuiasca impreuna cu baiatul si familia lui in aceeasi casa. Te las pe tine sa mai vezi!
Midori no hibi-hm. bunicel 13 episoade numai bune pentru o dupamiaza plictisitoare.
Hell girl-asta-i horror! ai grija sa nu-l vezi noaptea!
Elfen lied-Pur si simplu m-a impresionat, te face sa plangi.Il recomand!
School days-Asta ii fain! Este vorba de 2 fete care sau indragostit de acelasi baiat.Are un final tragic.
Paradise kiss-daca esti genul filmelor romantice e bun pentru tine!
Honey and clover!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto

| Amiira a răspuns:

Aici ai un fansub,un site ce se ocupa cu traducerea acelor anime japoneze, de care tu esti interesata, din engleza in limba romana: http://anime-ro-sub.blogspot.com/