| creepypastaonline490 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un film horror gore sau scârbos în afară de The human centipede, Faces of death, Traces of death sau The cannibal holocaust să fie un film care să prezinte experimente umane ceva să-mi întoarcă stomacul pe dos!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e chiar un horror cu care ești obișnuit, însă intră în categoria celor mai scârboase filme existente. Îl găsești online, deși nu credeam să-l recomand vreodată cuiva. Dacă tu vrei ceva scârbos, atunci suportă.Te vei convinge singur! :)

Salò, or the 120 Days of Sodom
https://ibb.co/nBXN6k
http://www.cinemarx.ro/......20779.html

| faramatania a răspuns:

Carver (2008),Coffin Baby (2013),The Green Inferno (2013),Ritual (Modus Anomali 2012), American Mary (2012),I Spit On Your Grave (2010/2013/2015),Neighbor (2009),Hostel (2005/2007/2011),Thir13en Ghosts (2001)

| mudokins78 a răspuns:

Canibal holocaust

| mudokins78 a răspuns:

Un frankenstein negru

| GeneralR15 a răspuns:

Ghost Ship. Imi e mila de tine laughing)