| DaianaXOX a întrebat:

Hei! Cum e filmul The human centipede? Am auzit ca e foarte scarbos si te face sa dai afara tot ce ai mancat. As putea sa ma uit la film daca NU am probleme de genu?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Hai sa facem un test de imaginatie.
1.Priveste asta:
http://i.imgur.com/tdbxiI3.jpg
2.Imagineaza-ti ce se intampla daca unul are nevoie la toaleta.

| DaianaXOX explică (pentru MaliciousDeath):

Cam ciudat dar tot nu ma pot opri din ras rolling on the floor

| MaliciousDeath a răspuns (pentru DaianaXOX):

Bun,acum ca te-am facut sa razi de suferinta altora, esti pregatita mental pentru filmul propriu-zis.Bafta.

| DaianaXOX explică (pentru MaliciousDeath):

Mai mult am ras la film.laughing

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te uiti si nu patesti nimic.

| Rakanishuu a răspuns:

Normal. Un film e facut ca sa te uiti la el. Daca nu te simti in stare sa te uiti las-o balta.

| Gabi19971983 a răspuns:

Nu stiu, eu nu l-am vazut pe asta, dar iti recomand eu unul de genul:
Wrong Turn (de la 1 la 5, 6 va aparea in 2014)
Vizionare placuta! (si da, daca n-ai probleme de genul te oti uita)
Funda?