| Georgianaax a întrebat:

Recomandati-mi va rog o comedie romantica draguta!

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Breaking Wind.

E cea mai "draguta".

| ReiVaN a răspuns:

LOL, The Proposal, Easy-A, Crazy, Stupid, Love, Love and Other Drugs, Just Go with It.

| faramatania a răspuns:

Love Happens
Management
New in Town
Crazy, Stupid, Love
Serendipity
Easy A
Euro Trip
Monte Carlo
What Happens In Vegas
This Means War
Just My Luck
27 Dresses
One For The Money
10 Things I Hate About You
Friends With Benefits
Letters To Juliet
When In Rome
The Rebound
The Holiday
Love Actually
I Love You, Man
The Proposal
The Ugly Truth

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Andrew si siflona

| Kamiichu a răspuns:

Despre dragoste şi alte aiureli laughing e funny tongue

| JustMe4ever a răspuns:

Playing for Keeps (Mereu in offside)
Minte-mă frumos (e romaneasca)
Love Is All You Need(Te iubesc oricum)
Gasesti mai multe pe cinemagia happy
Sper sa-ti placa

| NotoriousG a răspuns:

The Proposal

| Railly a răspuns:

Pai am vazut acum vreo 5 ani un anime (comedie romantica) Lovely complex.
era despre o fata de 1'72 care se indragostise de un tip care avea 1' 56. Mi s-a parut haioasa depinde de cati ani ai... aveam vreo 13 cand l-am vazut...tre' sa ai sub 15 pentru ca altfel te cam plictiseste. Sper sa iti placa happy

| gavrverona a răspuns:

"La vita è bella" este o comedie romantica si putin dramatica, dar este un film superb.Vizionare placuta daca o sa il alegi!

| DreamComeTrue a răspuns:

Incearca,,Jocul Iubirii,, este foarte dragut si romantic, si... putin amuzant. Sper ca te-am ajutat!big grin

| tonel95 a răspuns:

Iti zic eu cateva care o sa iti placa foarte mult si nu o sa fie o pierdere de timp sa le urmaresti : friends with beneficts(super tare e cu justin timberlake si mila kunis ), no strings atached, friends with kids. Uita-te la ele, cu siguranta o sa iti placa