| andrei47 a întrebat:

Recunoaste cineva filmul asta sa imi dea vreun nume? Un film vechi cu niste demoni din iad, tot ce imi amintesc e ca a fost nevoie de o arbaleta speciala ca sa ii omoare, de la o anumita biserica, si erau sute de demoni sub pamant parca, tin minte ca scena de final a fost unul care a zburat spre camera. laughing

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Cred ca nu e vorba de demoni, ci de vampiri! Dupa finalul pe care il descrii cred ca este From dusk till dawn... Nu sunt sigur!