| Mariana27 a întrebat:

Buna tuturor. Caut cu disperare un film ce mi-a produs traume in copilarie laughing. Tin minte decat sfarsitul. Se presupune a fi un film despre balet, mai exact Dansul Lebedelor unde. ( singura scena ce mi-o amintesc ) protagonista, este taiata cu un cutit pe piept, si plina de durere. urca pe scena pentru ultimul act, unde isi da ultima suflare. Daca are careva idee, pls. dati-mi un titlu.( filmul este destul de vechi )

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Un alt motiv pentru care ești o IGNORANTĂ.

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Nu este vechi. Este 2010. Black Swan cred ca e. ( Lebada Neagra ) Vezi daca esti acesta.

| Mariana27 explică (pentru 0PopaPorno):

Nu nu. chiar azi l-am vazut pe acesta ( Black Swan ) laughing si mi-am adus aminte de celalalt happy Multumesc oricum pentru raspuns.

| Mariana27 explică:

Nu este Black Swan (2010 )

| ocrucianu a răspuns:

Gresit: Tin minte DECAT sfarsitul.
Corect: Tin minte NUMAI sfarsitul.
Tin minte DOAR sfarsitul.
NU tin minte DECAT sfarsitul.

| Mariana27 explică (pentru ocrucianu):

Daca intrebarea mea era la categoria Educatie si Cultura Generala atunci iti puteai permite sa adaugi un raspuns de genul. Asa ca te rog nu imi mai pierde timpul...

| raspunz a răspuns (pentru Mariana27):

Un alt motiv pentru care ești o IGNORANTĂ.

| cataforyou94 a răspuns:

Salut va invit pe cel mai tare site din Romania realizat de prima tv special pentru toti ce sunt fani televiziunii prima tv http://fan-primatv.com intra acum si ai seriale online din trasniti din nato, iubiri secrete, mondenii si multe altele si poti afla si multe stiri despre artistii tai preferati chiar acum intra nu ai ce pierde ai doar de catigat http://www.fan-primatv.com