| Park1Suin a întrebat:

Repede! Vreau un film bun de comedie care va place cel mai tare.Dau FUNDOI!

13 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Date movie... serios este foarte foarte amuzant.pentru varste zic eu de peste 12-13 ani. daca te vei uita..vei rade mult rolling on the floor
Bafta!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Uite acesta: http://www.youtubevideo.ro/minte-ma-frumos-2012/.
Vizionare plăcută!

| faramatania a răspuns:

21 & Over
Project X
Sex Drive
The Dictator
Ted

| vlad89c a răspuns:

Ted -> e cel mai amuzant film din lume.

| BubbleWhitee a răspuns:

Sex Drive, Scary Movie, 2 barbati si jumatate, Virgin at 18 years old[cel mai bun]

| kameleonic a răspuns:

Littleman (2006) in caz ca nu l-ai vazut, uita-te, o sa razi cu pofta!

| Crinaaaaa a răspuns:

How i meet your Mother-comedie
Tow and a haft men

| Furny a răspuns:

Despicable Me

| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Home Alone 2 laughing.

| KuryKaname a răspuns:

Scary movie 2 este cel mai bun dintre toate cele 4 aparute

| BiiiaBiii a răspuns:

Anger management, Grown ups, Norbit, etc. cauta filme cu eddie murphy sau adam sandler sunt cele mai mistolaughing am uitat si filmele Bad teacher, Mariaj de Vegas

| kim0 a răspuns:

Imi trece acum prin minte Un doctor traznit cu Robin Williams

| ChoeAllina a răspuns:

Big Momma's House
este super tare filmul asta rolling on the floor)