| SiminaSalvadore a întrebat:

S-a facut un film dupa cartea "Nu plange sub clar de luna"?
Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| CristianMarius a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult. Sper sa se faca, daca nu un film, macar un serial pentru ca intr-adevar este superba cartea.
http://www.imdb.com/title/tt1135933/ ar fi ceva asemanator

| SiminaSalvadore explică (pentru CristianMarius):

Multumesc foarte mult! Iubesc cartea asta! Azi, inaintea tezei in loc sa repet citeam ultimul capitol...

| SiminaSalvadore explică (pentru CristianMarius):

Ok, tie iti dau clar funda pentru ca filmule este cu Nina Dobrev! O iubesc!

3 răspunsuri:
| G4ByTzZa a răspuns:

Din pacate nu s-a facut nici un film dupa aceasta carte. Si mie mi-a placut foarte mult. Sper sa se faca, daca nu un film, macar un serial pentru ca intr-adevar este superba cartea. funda?