| Denny22Den a întrebat:

voiam sa va intreb daca s-a facut sau daca se va face un film dupa cartea "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis, deoarece cartea este superba si merita un film pe masurahappy... Funda! ♥

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Din pacate nu s-a facut nici un film dupa aceasta carte. Si mie mi-a placut foarte mult. Sper sa se faca, daca nu un film, macar un serial pentru ca intr-adevar este superba cartea.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

S-a facut serialul asta...dar din cate imi dau seama nu are nici o legatura cu cartea!
http://www.imdb.com/title/tt1135933/

| Scherimuvi a răspuns:

Nu prea cred in viitor poate peste vreuo 3 ani sau mai mult depinde daca cartea este destul de interesata incat oamenii sa se uite la film
bineinteles facut duppa cartea nu plange sub clar de luna