| Yzzza a întrebat:

S-a terminat Suleyman pe Kanal D, pentru ca se difuzeaza Feriha in loc de Suleyman? Din cate stiu sunt vreo 115 episoade, iar pe Kanal D s-au difuzat doar 94.

Răspuns Câştigător
| Iulyomg a răspuns:

Datorita plangerilor fanilor, serialul s-ar putea sa inceapa chiar mai devreme de luna Martie. Astazi a aparut trailer-ul episodului 120 care este de altfel si ultimul (son bölüm=ultimul episod)
http://www.turkweb.tv/izle/79944/muhtesem-yuzyil-120-bolum-1-fragman

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Serialul Suleyman Magnificul nu s-a terminat o să reânceapă cel mai probabil din Martie.

| Alexandra2211 a răspuns:

Suleyman a luat o mica vacanta si se va schimba actrita nu va mai fi Hurrem ''Meryem Uzerli" va fi mama Ferihei ''Vahide Gordum".

| Yzzza explică (pentru Alexandra2211):

Aham. si cand va incepe din nou?

| Iulyomg a răspuns:

Cel mai probabil serialul va fi reluat la inceputul lui Martie..Astazi a aparut trailer-ul de la ultimul episod din serial - 120 ( son bölüm - ultimul episod)
http://www.turkweb.tv/izle/79944/muhtesem-yuzyil-120-bolum-1-fragman