| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla de nu se mai difuzeaza Suleyman Magnificul si este Feriha? DE CE?

6 răspunsuri:
| Lia340 a răspuns:

Nu se da din mai multe cauze. In primul rand pentru ca a avut ceva probleme cu justitiatongue, si in al doilea pentru ca trebuie sa inceapa un nou sezon in care nu va mai juca actrita Meryem Uzerly(pacat)sad. In plus din motive necunoscute filmul e considerat cu caracter indecent...

| alex5259 a răspuns:

Suleyman Magnificul va incepe aproximativ prin martie-aprilie. Funda happy?

| anonim_4396 explică (pentru alex5259):

Stii de ce?

| Naomi_5464 a răspuns:

Eu am citit undeva ca cei de la KanalD se tem de problemele cu legea ...serialul a fost destul de controversat si a starnit in Turcia inclusiv reprosurile premierului, realizatorii au avut un proces si altele...pana se rezolva definitiv lucrurile serialul nu se mai difuzeaza.

| Naomi_5464 a răspuns:

Ei au pus serialul Feriha in loc pentru ca acesta e mai putin vizionat decat celalalt, acum i se face reclamalaughingcum s-ar zice.

| Matache_Oana_1998 a răspuns:

Uita-te pe facebook la paginile despre Suleyman... poate vei gasi raspunsul.