| FlorinCiokan a întrebat:

S-a terminat The Mentalist? La finalul ultimului episod se termina cu vocea lui patrick jane " stay tuned for next episode " Deci va mai fi sezon 8?
Pe imdb la The Mentalist scrie ( 2008 - ) caci nu s-a terminat, pe alte site-uri scrie ca s-a terminat in 18 februarie.
E cam ciudat sa fie ultimu episod ei doi langa acel lemn nu stiu...
Ofer Funda happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, şi pe mine m-a lăsat în nedumerire acel "stay tuned for next episode".
Vom trăi şi vom vedea.

NOname
| NOname a răspuns:

Dar văd că totuşi scrie "The Mentalist - Sezonul 7 Episodul 12 şi 13 Final de Serial", deci, cel mai probabil, chiar e final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a terminat cand Jane s-a casatorit cu Lisbon. nu se mai fac episoade de pe 18 februarie