| ion218642 a întrebat:

S-a uitat cineva la serialul trasnitii in nato la tot? cele 34 de sezoane? eu m-am uitat pana la episdoul 1000. Dupa nu mai stiu nimic,acum mi-am adus aminte de el, parca era un serial ok pentru noi romanii, voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu stiu cum ai reusit dar te felicit, nu cred ca am vazut 2 episoade cap coada, este un umor de slaba calitate, au existat actori in trecut care mi-au placut de acolo de la ei dar povestea in sine si acest antipatic Grig Chiroiu imi displac!

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| ReddY25 a răspuns:

Într-adevăr a fost frumos față de ce e acum la tv

| Furnicuta000 a răspuns:

Ne uitam pentru ca nu prea mai era altceva la care sa ne uitam. Acum in 2023 cand toata lumea are smart tv si gaseste pe net absolut orice, nu cred ca mai alege cineva sa se uite la trasnitii