| d182 a întrebat:

Sa ma uit si la sezonul 2 al serialului American Horror Story?
multa lume spune ca povestea se schimba mult fata de cea din sezonul 1, iar o prietena spune ca e naspa sezonul 2, in timp ce altii spun ca merita vazut.
voi ce parere aveti? c:

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Se schimbă extrem de mult. N-are nicio legătură, doar că se mai păstrează din actori.
Mie mi-a plăcut mult mai mult decât primul sezon. E mult mai realistă şi personajele sunt mult mai...uhm, diabolice, decât cele din primul sezon.
Dar îţi garantez că majoritatea oamenilor preferă prima parte din cauza lui Tate, cum se întâmplă la majoritatea serialelor care au drept personaj principal un tip care arată bine.
Lasă-i pe alţii şi urmăreşte-l, e bine realizat