| babyglamorous29081980 a întrebat:

Sa-mi povesteasca si mie cineva ce s-a intamplat in episodul de aseara(21 octombrie)in triumful dragostei.please.FUNDA.

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Pai Osvaldo a intrebat-o pe Victoria daca a lucrat la Bernarda k servitoare, si daca a avut o fata inaintea casatoriei lor si ea a zis ca ii spune toate secretele ei daca ii spune si el toate secretele luidar el a zis ca nu are acum timp pentru discutii.Si a auzit si Max cand o intreba Osvaldo pe Victoria si cand a plecat Osvaldo a intrat Max si Victoria ia povestit tot.Si a zis ca o so ajute so gaseasca pe micuta Maria.D-na Milagros a plecat de acasa o cauta tot cartierul k vrea si ea sa moara k Juanco.Maria Desperada a vazut o papusa intr-o vitrina k papusa aia pe care a avut-o in mana cand sa pierdut cand au avut accidentul si a avut (cum se numeste) oimagine de cand a fost mica si avea papusa aia in mana.Cam atat imi aduc si eu aminte pentru ca am stat la calculator si nu am urmarit.

| Bianca_2202 a răspuns:

Buna:*.Deci,Osvaldo a aflat de la Bernarda ca Victoria mai are o fata.Acesta se duce sa afle adevarul de la Victoria insa nu afla nimic deoarece aceasta i-a spus ca atunci cand ii va zice adevarul despre viata lui si ea va marturisi daca este adevarat sau nu.Maria a ajuns atat de saraca incat a cumparat niste carne tocata pentru a gati nu stiu ce si sa plece sa le vanda in oras.In timp ce gatea,a venit Ximena la ea si a inceput sa rada cand a vazut-o"laughing.Marele model,ce a ajuns".Maria furioasa a spus ca ea macar nu se foloseste de banii altuia.O sa incerc sa fac un dialog ca sa nu zic"ea a zis...el a zis si tot asa". Ximena"eu macar am bani, nu ca tine" Maria"O-i avea tu bani, insa dragostea lui Max nu o vei castiga niciodata pentru ca el ma iubeste pe mine". Atunci ea a incercat sa o loveazaca pe maria dar a venit prietena ei cu ochelari si a oprito.Atunci Ximena a lovit-o pe prietena Mariei.Aceasta(nu Maria)enervandu-se la culme i-a tras un pumn Ximeneilaughing.Mai apoi Ximena a plecat promitand ca le va parea rau. Episodul s-a terminat cand toti o cautau pe mama lui Juanjo care a disparut.Inainte de astea.Mama lui huanjo se ruga la Dmunezeu sa o i-a de pe pamant si sa o duca la copilul ei. Sper ca te-am ajutat:*:*:*