| William a întrebat:

Sal, am vazut un film pe pro tv, nu de mult, acum 2 zile cred. Era cu un baiat care nu avea voie sa se indeparteze de casa (avea o din aia la picior, nu stiu cum ii zice) ca venea politia sa verifice. Si el se plictiseste si incepe sa isi spioneze vecinii, si unul din vecinii lui rpaise o fata si el afla si ala vrea sail omoare. Cine stie filmul ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| littlegirl07 a răspuns:

Disturbia-Suspiciunea

3 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Disturbia.

| BubbleA a răspuns:

Se numeşte Disturbia.
L-am văzut şi eu anul trecut de pe www. SPAM mai exact http://SPAM/thriller/2648-disturbia.html

Vizionare plăcută!

| AlxGoliatH a răspuns:

Eu l-am vazut, si filmul se num,, Suspiciunea''.La final Kale(personajul principal il omoara pe acel criminal infigandu-i o foarfeca in piept.Si dupa aceea este eliberat de catre politie pentru buna puratre. Funda?