| marcel2091 a întrebat:

Salutare,TPU,caut filme cu adolescenti tineri sa plece intr-o vacanta insule cabane va dau cateva genuri de filme(house of wax, evil dead, vineri 13 texax masacre the demented kill theory,hostel wrong turn holt your breth alt the boy of mandy lane,the hils have yes, animal 2014, etc. Dati-mi filme de aceste genuri cu prieteni care pleaca in excursi sa fie mai multi de 2 3 prieteni)Dau funda pentru cele mai bune filme decat 100 filme mai bine 1 si bun pe care nu l-am vazut DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

The Cabin In The Woods, altceva nu mai stiu big grinbig grin