| dendendenis a întrebat:

Sal lume. Voi v-ati uitat la telenovela aurora? Cum vi s-a parut? NU sunteti suparati ca s-a terminat? spuneti-mi unde gasesc ulti, ul episod full.

6 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Si eu am vazut doar inceputul si era chiar interesanta. Poate gasesti peteava, daca nu, incerca pe youtube.

| ElektroViruss a răspuns:

Ba da, nu mai pot de suparare!

Nu am mai iesit din casa de cand s-a terminat. stau in fata tv-ului pe Acasa Tv in speranta ca mai este un episod!

'Ironic' happy
- Get a real life!

| Lylia a răspuns:

Eu am vazut doar inceputul, si cateva episoade pe "PeTeava". E frumos, dar pacat ca nu mai prind Acasa...

| Kanade a răspuns:

E cel mai tare film daca vrei til si povestesc ...merita vazut si da. pacat ca s-a terminat. as da orice sa reinceapa pe acasa.cei mai tari sunt blanca y cesar ...merita vazut. daca vrei iti dau un site pe care il vezi pe tot .teneloveleonline.com

| MaraVivi a răspuns (pentru Kanade):

Si mie mi-a placut mult de tot filmul aurora.dar cel mai mult de vicky si martin cel mai bun site pe care poti vedea toate episoadele full e telenoveleonline.com