| Lori18 a întrebat:

Cine stie cand incepe noul sezon Robotzi? big grin

Răspuns Câştigător
| EpicFailNike a răspuns:

Salut!
Noul sezon începe pe 8 septembrie 2011.
Adică joi.

4 răspunsuri:
| EpicFailNike a răspuns:

Scuze de spam.
Da au anunţat, că începe pe la începutul l'ui septembrie. Eu am cont pe Creative Monkezy, si am primit un emai-l, cu data începeri noului sezon. Pe 8 septembrie, adică joi, ca întotdea-una.

| Muzză a răspuns:

Cei de la Creative Monkeyz au anuntat in ultimul episod, de la inceputul verii, ca vor lua si ei vacanta pe timp de vara.
Nu stiu sigur data cand incep, dar e undeva la 1 septembrie - 15 septembrie.

| Bubbchac a răspuns:

Al doilea sezon din ROBotziS01 incepe in toamna. Probabil prin septembrie. Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss