| aladeieri a întrebat:

Sal TPU, cate episoade are Game Of Thrones Sezonul 3 si cate sunt aparute. multumesc funda

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

In fiecare zi de luni apare cate un episod.

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Game Of Thrones sezonul 3 are 10 episoade, pana acum au aparut 2 episoade.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

In sezonul 3 au aparut 2 episoadewinking intr-un sezon sunt 10 episoade...winking Pa pa!

| aladeieri explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Restul de episoade cand o sa apara?

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns (pentru aladeieri):

Nu stiu de abia a inceput sezonul eu m-am uitat pe vplay(unde sunt seriale gratis doar trebuie sa-ti faci cont) atat cred ca pe un canal tv tot este succeswinking

| bloodyhell a răspuns (pentru aladeieri):

In fiecare zi de luni apare cate un episod.

| Antoni0 a răspuns:

Uite aici detalii despre sezonul 3, precum si datele aparitiei episoadelor: http://www.imdb.com/title/tt0944947/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3

| Pinki_3349 a răspuns:

La fel ca si celelalte sezoane Game of Thrones sezonul 3 va avea 10 episoade care online vor aparea in fiecare luni sau pe HBO din cate am inteles Duminica de la ora 23...

| larisucza a răspuns:

Sunt 10 episoade, iar in sezonul 3 au aparut 2