| JockerStoica a întrebat:

Sal TPU de ce ieri nu au fost Fenomene Stranii pe discovery? ca de obicei primul episod incepe la 22:00 si se termina la 23:00 si al doilea episod incele la 23:00 si se termina la 00:00 dc nu au fost ieri fenomene stranii? Funda pe loc

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elenainima a răspuns:

Buna JockerStoica! Probabil a fost inchis in ziua aceeawinking

| Deaconu_Andrei_1997 a răspuns:

Si-au schimbat grila. Nu mai difuzeaza Fenomene Stranii si difuzeaza Dynamo si Magia Imposibilului. Scuze ca a trebuit sa te anunt de asta, poti verifica.

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a răspuns (pentru Deaconu_Andrei_1997):

Pai cand sau unde o sa mai difuzeze?

| Deaconu_Andrei_1997 a răspuns (pentru Ilvmuzik_Andreyz_1988):

Pe TLC, in curand.

| alexandraplay a răspuns (pentru Deaconu_Andrei_1997):

Pai cand? a aparut programul asta te rog raspunde la intrebarea mea am pus si eu o intrebare asemanatoare