| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

De ce nu mai incepe fenomene stranii pe discovery?
Cand o sa-l mai difuzeze?

5 răspunsuri:
| LoveBadx a răspuns:

In acesta seara la 10:00 pana la 00:00 dau 2 episoade. Si mie imi place foarte mult. In fiecare vineri de la ora 10 pana la 00. Sper ca te am ajutat

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică (pentru LoveBadx):

In seara asta de la 10:00 pana la 00:00 difuzeaza Dynamo si magia imposibilului.

| Antonia1313 a răspuns:

Nu stiu daca se mai difuzeaza sau nu pe Discovery, pentru ca nu m-am uitat de mult la Fenomene Stranii, dar am vazut ieri ca se va difuza curand pe TLC. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică (pentru Antonia1313):

Ce e ala TLC?
big grin

| Antonia1313 a răspuns (pentru Ilvmuzik_Andreyz_1988):

TLC este prescurtarea de la The Learning Channel. Este un post ce face parte din Discovery, ca si Discovery Science, Discovery World etc. happy