| JaneEyer a întrebat:

Ma plictisesc, deci m-am decis sa vad un film. Aveti idee ce film sa vad?winkingFunda:*

7 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Deci.Daca iti plac dramele neaparat sa vezi "koizora".E cel mai tare film pe care l-am vazut in viata mea

| Armando16 a răspuns:

Depinde ce genuri vrei te sfatuiesc sa intri pe imdb.com si dai la genres... acolo iti va arata toate fimele din categoria respectiva actiune, horror etc.

| Kahlan a răspuns:

Pai depinde ce fel de filme vrei sa vezi:
comedie:The Hangover,Eurotirp,The other guys
actiune:Clash of the titans,Death race
avenura:The lord of the rings,Season of the witch
fantezie:Blade,Constantine
animatie:Tangled, Ice age 1, 2 & 3, Kung fu panda
Daca vrei ceva cu prea multa aventura si suspans si ai timp destul sa vezi 7 filme incearca si seria Harry Potter

| Rallu_2412 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/
cauta aici un film bun dupa gustul tau;)

| yomikutzaskumpy a răspuns:

Sanctum e nou:*

| Florii_2470 a răspuns:

Papusa Chucky cea ugicasa. Filmu e de groaza are 5 partiti. sper ca te-am ajutat. Fundita?puppy dog eyes

| edi2006 a răspuns:

Avatar e cel mai tare film