| Chirila_Mihai_Cristian_1994 a întrebat:

Ok, deci ma plictisesc ingrozitor si am o rugaminte. Aveti vreo sugestie pentru un scenariu de film? Asa, o idee in mare, personaje, actiune, chiar vreau sa creez un scenariu fain, si, poate, de ce nu, un film.

Răspuns Câştigător
| Louys a răspuns:

Trebuie sa vii cu ceva original.
Personaje:Ce vrei tu(baiat, fata, ambii). Cate personaje vrei tu.
Actiune:Fiecare personaj are o legatura cu o fiinta supranaturala mitologica, ce il poate ghida catre conducerea planetei.De aici ei se descopera si unii se imprietenesc, altii incep sa posede sentimente de ura fata de altii.Ideea este ca intr-un final se vor lupta pentru conducerea planetei.
Nu trebuie neaparat sa fie un castigator, poti face un final neasteptat.

Funda?

2 răspunsuri:
| Daniel_Pătru_1990 a răspuns:

Ceva original.

| Anonima7880 a răspuns:

Personaje: sa fie fata si baiat
actiune: pai cei doi se indragostesc dintr o daca dar ea afla ca el e vampir :33
poti sa pui si mai multe personaje
FUNDA?winking