| Anonim1842 a întrebat:

Nu inteleg ceva din boruto the movie.Boruto a spus ca vrea sa devina un shinobi la fel de puternic ca naruto sau ca sasuke? Si uraste titlul de hokage si nu are acelasi vis ca al lui naruto?

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Astea sunt anime-uri d'alea de pe cartoon network?

| RainbowD a răspuns:

El spune ca vrea sa devina in shinobi puternic, dar nu vrea titlul de hokage ca tatal sau, ci vrea sa apare satul din umbra, la fel ca sasuske

| Otto19 a răspuns:

Incearca sa nu fie fix aceeasi poveste, ar plictisi fanii o duce undeva in extrem cu alte aventuri, dar pe parcurs lucrurile o sa se schimbe ai sa vezi

| Anonim1842 explică:

La finalul filmului boruto the movie el spune ca vrea sa devina un shinobi la fel de puternic ca sasuke sau ca naruto? Asta nu am inteles.